;
  1. Strona Główna
  2. Relaks
  3. Zabiegi jesienno - zimowe

Zabiegi jesienno - zimowe

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zabiegi jesienno - zimowe

Pozwól się rozpieszczać!

GORĄCE KAMIENIE Z KOKOSOWĄ NUTĄ

Olej kokosowy zawiera naturalne antyoksydanty, które spowalniają procesy starzenia się skóry, a skóra po masażu wyraźnie „młodnieje”. Masaż gorącymi kamieniami działa witalizująco i leczniczo, likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni. To wyjątkowe połącznie oleju oraz kamieni sprawia, że ciało uwalnia się od bólu i spięć, jednocześnie zyskując aksamitną, gładką i miękką skórę. To bogata formuła dla zdrowia i piękna w jednej chwili.

Czas: 60 min    |    Cena regularna: 269,00 zł    |    Cena dla Gości hotelowych: 230,00 zł
 
WSPOMNIENIE WAKACJI, CZYLI RYTUAŁ BOUNTY

Ten wyjątkowy rytuał przenosi na rajskie wyspy. Wyjątkowe doznania zapachowe w połączeniu z kakaowcem, pozwalają unieść się na wyższe poziomy odprężenia. Zabieg ma intensywne działanie antystresowe, które dba o nasze ciało oraz równowagę psychiczną. Hormony szczęścia pobudzone są do działania.

Czas: 60 min    |    Cena regularna: 289,00 zł    |    Cena dla Gości hotelowych: 250,00 zł
 
MAGIA KADZIDEŁ

Odprężający masaż w blasku świec połączony z magią kadzideł. Ten niesamowity rytuał znany i ceniony jest na całym świecie. Przypisane zostały mu wyjątkowe moce; usuwa złą energię, pozostawiając wyłącznie pozytywne wibracje. W połączeniu z masażem oraz blaskiem świec obdarowuje niecodzienną dawką błogiego relaksu.

Czas: 60 min    |    Cena regularna: 269,00 zł    |    Cena dla Gości hotelowych: 230,00 zł
 
AFRYKAŃSKI SKARB

Luksusowy masaż z masłem Shea, które pozyskuje się z drzewa masłowego rosnącego na ziemiach Środkowej Afryki. Od lat cenione za swoje właściwości pielęgnacyjne i lecznicze. Doskonale redukuje blizny, przyśpiesza gojenie ran, a skórę pozostawia piękniejszą. Szczególnie polecane dla osób mających suchą, wrażliwą skórę.

Czas: 60 min    |    Cena regularna: 299,00 zł    |    Cena dla Gości hotelowych: 270,00 zł
 
RYTUAŁ CZARNEGO ZŁOTA

bo właśnie tak nazywana jest borowina ze względu na bogactwo jakie w sobie kryje. Działa przeciwzapalnie, bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Masaż z okładami usuwa ból, hamuje procesy chorobotwórcze oraz ogólnie poprawia zdrowie i samopoczucie. Obdarowuje zdrowiem płynącym z naturalnych składników.

Czas: 60 min    |    Cena regularna: 269,00 zł    |    Cena dla Gości hotelowych: 230,00 zł
 
 

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij