;

Silesian

Witejcie na naszyj zajcie!
 
Zaprŏszōmy Wŏs szczyrze w progi Hotelu Pod Jedlami, kery bez lata bōł placym wypoczynku wszyjskich prŏcownikōw Werku Batory w Chorzowie za jedyn z 20 ôbiektōw wybudowanych w Wiśle zaczōntkym lŏt 70. Przed hotelym zobŏczysz jeszcze ôryginalnõ rzeźbã hutnika wykōnanõ w 1973 roku w Chorzowie!
 
Dzisioj, za hotel 3-gwiazdkowy, zapewniōmy komfortowy wypoczynek Gościōm, przede wszyjskim z aglomeracyje ślōnskij. Dojedziesz do nŏs autym (posiadōmy darmy parking), cugym - taksōwka z dworca wŏrtŏ kol. 20 zł jak tyż autobusym (idyntycznie). 
 
Co u nŏs znojdziesz?
 
- piykny widok na duklã Wisły
- jedzynie jak na weselu (jak to napisoł w czasie swōj byzuch Chop w kuchni)
- koła do wypożyczenia
- cołki glid udogodnień, ôd świyżych cajtōngōw, bez bibliŏtykã z nojnowszymi pozycyjami, aże po zimne lōne piwko i ganc nowe leżaki
- uśmiychniynty persōnel jak tyż spyśniałe, tradycyjne dōmowe maszkety - jedna z naszych kucharek warziła z Rączką na dachu Wisły - Skolnitym!
 
Hotel zaprŏszŏ Ślōnzoków na feryje w Wiśle, kerŏ ôd lŏt była uwŏżanŏ za plac idyalne na rajza. Tukej żŏdyn Wŏs niy spytŏ ô to kaj miyszkŏcie i jaki fach wykōnujecie - możesz przijechać nawet dzisiej! Zobŏcz nasz paket na feryje!
 
Uwielbiōmy naszych ślōnskich Gości, bez to tyż zaprŏszōmy do rezerwacyje ze ekstra ślōnskim rabatym. W naszym systymie rezerwacyjnym wpisz kod GRYFNIE i zapłać ô 10% mynij za swōj pobyt! A terozki:
 

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close