;

Menu bez glutenu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Menu bez glutenu

przygotowywane przez specjalistów

Nasza kuchnia jest w pełni przygotowana do serwowania Państwu posiłków nie zawierających określonych w diecie produktów. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa posiłki:

bezglutenowe - jesteśmy członkiem programu "Menu bez glutenu", załoga naszej kuchni została gruntownie przeszkolona przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (www.celiakia.pl).

bezcukrowe - wszystkie posiłki możemy przygotować bez cukrów, korzystając ze specjalnych produktów. W przypadku zgłoszenia takiej potrzeby - eliminujemy także produkty z zawartością glukozy, fruktozy czy syropu glukozowo-fruktozowego

bezkazeinowe - w zależności od oczekiwań osoby na diecie korzystamy z mleka kokosowego, ryżowego czy sojowego

lekkostrawne - dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przygotować także posiłki bardzo lekkie, oparte na jasnym, chudym mięsie oraz dużej ilości warzyw i owoców

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa dietetyczne śniadanie i obiadokolacje – realizowanie dań zgodnie z założeniami diety nie wiąże się z dodatkowymi opłatami!

Zerknij też na ofertę naszego Centrum Relaksu - dostępne dla Gości całodobowo sauny, zabiegi hydroterapii czy masaże.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij