;
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Kup voucher dla bliskich!

Kup voucher dla bliskich!

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Kup voucher dla bliskich!

Pomysł na wyjątkowy prezent

Zadbaj o swoich bliskich i podaruj im odprężający weekend w górach, wykupując voucher na pobyt w pokoju z pięknym widokiem na dolinę Wisły! 

Voucher podarunkowy to znakomity prezent nie tylko pod choinkę - sprawdzi się doskonale na urodziny, prezent dla rodziców, rocznicę czy Walentynki. Ta forma prezentu jest uniwersalna i wygodna - zarówno dla Ciebie, jak i dla osób które obdarujesz w tak wyjątkowy sposób. Voucher to prezent, którym trafisz w gusta każdego bez względu na płeć, wiek i zainteresowania czy pasje - w końcu wszyscy uwielbiamy wypoczynek we wspaniałych miejscach.

Dodatkowo to obdarowany sam wybiera termin pobytu. Dzięki temu masz pewność, że będzie zadowolony z prezentu oraz „rozpakuje” go w sposób, który jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Dla ułatwienia przygotowaliśmy dwie opcje wysyłki vouchera:

OPCJA NAJSZYBSZA: Voucher w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku wysyłamy bezpłatnie na podany adres mailowy.

OPCJA POLECANA: Voucher wysyłany kurierem w formie prezentu w pełni przygotowanego do wręczenia - w przewiązanej wstążką eleganckiej kopercie poduszkowej obdarowany znajdzie voucher, informator hotelowy oraz specjalny list powitalny od hotelu. Paczkę wysyłamy w ciągu 24h roboczych od przesłania potwierdzenia płatności na maila recepcji hotelu. Opłata za przesyłkę - 20,00 zł.

Czas na realizację vouchera to minimum 6 miesięcy od daty zakupu.

Proponujemy cztery propozycje vouchera, wszystkie obejmują pobyty w pokojach typu Standard z balkonem i widokiem na dolinę Wisły (zobacz więcej na temat pokoju w zakładce Pokoje):

PROPOZYCJA 1: 

3-dniowy (2 noclegi) pobyt dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami w specjalnej cenie 499,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 519,00 zł)

Jest to najpopularniejszy wśród naszych voucherów. Zapewnia świetny wypoczynek z wyżywieniem i pięknym widokiem na dolinę Wisły.

- - - 

PROPOZYCJA 2: 

2-dniowy (1 nocleg) pobyt dla 2 osób ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie 279,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 299,00 zł)

Ciekawy i przystępny pomysł na prezent - szansa na chwilę oderwania od codzienności dla Obdarowanych.

- - - 

PROPOZYCJA 3 - NOWOŚĆ! 

Relaksujący 3-dniowy pobyt dla 2 osób obejmujący 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, powitalną butelkę wina, a także godzinny masaż antystresowy dla każdej z osób. Cena vouchera: 729,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 749,00 zł)

Doskonały jeśli chcesz zapewnić Obdarowanym pełny relaks i odprężenie w wiślańskim klimacie. 

- - -

PROPOZYCJA 4:

3-dniowy (2 noclegi) pobyt dla 2 osób ze śniadaniami w cenie 449,00 zł  (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 469,00 zł)

Najprostsza opcja, polecana szczególnie dla osób, które dużo czasu spędzają na zwiedzaniu lub wędrówkach górskich.


Prezent w tej formie jest nie tylko uniwersalny, ale również bardzo wyjątkowy. Podarujesz swoim bliskim coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie. Coś, co mogą odpakować tylko oni: wspaniały czas, pełen pięknych wspomnień. 

Dostępność pokoi w ofercie voucherowej może być ograniczona - voucherów nie realizujemy w święta, długie weekendy oraz większość weekendów w wysokim sezonie (wakacje oraz ferie).

Zobacz również nasze oferty specjalne, a także na naszego bloga!

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij