;
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Kup voucher dla bliskich!

Kup voucher dla bliskich!

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Kup voucher dla bliskich!

Pomysł na wyjątkowy prezent

Rozumiemy, że szukasz fajnego prezentu dla swoich bliskich? Zaufaj nam - niewiele jest upominków fajniejszych niż pobyt w górach, spędzony w pokoju z pięknym widokiem na dolinę Wisły! To nie tylko relaks i odprężenie - to także fantastyczne wspomnienia i coś nietypowego, o czym obdarowani po prostu będą pamiętać. Trafiłeś tu, więc szukasz czegoś innego, niż zwykły prezent - zapoznaj się więc z naszymi propozycjami poniżej.

Voucher podarunkowy to znakomity prezent dla Rodziców (także jako prezent, wręczany rodzicom na weselu!), dla Ukochanej, Ukochanego czy prezent urodzinowy. Forma voucherowa jest uniwersalna i wygodna - zarówno dla Ciebie, jak i dla osób które obdarujesz w tak wyjątkowy sposób. To sam obdarowany wybiera termin pobytu, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Dzięki temu masz pewność, że będzie zadowolony z prezentu oraz „rozpakuje” go w sposób, który jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Dla Twojego komfortu przygotowaliśmy dwie opcje wysyłki vouchera:

OPCJA NAJSZYBSZA: Voucher w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku wysyłamy bezpłatnie na podany adres mailowy. 

OPCJA POLECANA: Voucher wysyłany kurierem w formie eleganckiego prezentu w pełni przygotowanego do wręczenia - w przewiązanej wstążką eleganckiej kopercie poduszkowej obdarowany znajdzie voucher, informator hotelowy oraz specjalny list powitalny od hotelu. Paczkę wysyłamy w ciągu 24h roboczych od otrzymania adresu i numeru telefonu Odbiorcy oraz przesłania potwierdzenia płatności na maila recepcji hotelu. Opłata za przesyłkę kurierską - 30,00 zł.

Czas na realizację vouchera to 6 miesięcy od daty zakupu.

Proponujemy cztery propozycje vouchera, wszystkie obejmują pobyty w pokojach typu Standard z balkonem i widokiem na dolinę Wisły (zobacz więcej na temat pokoju w zakładce Pokoje):

 

PROPOZYCJA 1: 

3-dniowy pobyt dla 2 osób, obejmujący 2 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami w specjalnej cenie 699,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 729,00 zł)

Jest to najpopularniejszy wśród naszych voucherów. Zapewnia świetny wypoczynek z wyżywieniem i pięknym widokiem na dolinę Wisły.

- - - 

PROPOZYCJA 2: 

2-dniowy (1 nocleg) pobyt dla 2 osób ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie 379,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 409,00 zł)

Ciekawy i przystępny pomysł na prezent - szansa na chwilę oderwania od codzienności dla Obdarowanych.

- - - 

PROPOZYCJA 3 - NOWOŚĆ! 

Relaksujący 3-dniowy pobyt dla 2 osób obejmujący 2 noclegi ze śniadaniem i obiadokolacją, powitalną butelkę wina, a także godzinny masaż antystresowy dla każdej z osób. Cena vouchera: 969,00 zł (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 999,00 zł)

Doskonały wybór, jeśli chcesz zapewnić Obdarowanym pełny relaks i odprężenie w wiślańskim klimacie. 

- - -

PROPOZYCJA 4:

3-dniowy (2 noclegi) pobyt dla 2 osób ze śniadaniami w cenie 569,00 zł  (koszt z wysyłką kurierską prezentu przygotowanego do wręczenia: 599,00 zł)

Najprostsza opcja, polecana szczególnie dla osób, które dużo czasu spędzają na zwiedzaniu lub wędrówkach górskich.


Prezent w tej formie jest nie tylko uniwersalny, ale również bardzo wyjątkowy. Podarujesz swoim bliskim coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie. Coś, co mogą odpakować tylko oni: wspaniały czas, pełen pięknych wspomnień. 

Dostępność pokoi w ofercie voucherowej może być ograniczona - voucherów nie realizujemy w święta, długie weekendy oraz większość weekendów w wysokim sezonie (wakacje oraz ferie).

Zobacz również nasze oferty specjalne, a także na naszego bloga!

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij