;

Kontakt

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Skontaktuj się

Hotel Pod Jedlami

Hotel Pod Jedlami***

ul. Beskidzka 17
43-460 Wisła, Polska

Grupy, szkolenia, konferencje

Małgorzata Majewska
+48 515 773 875
rupy [at] podjedlami.pl

Jak do nas dojechać?

Jadąc od Katowic/Ustronia: na wysokości centrum Wisły (obok targowiska i małych skoczni) trzymaj się lewej strony i skręć w lewo na końcu pasa (ważny zapis poniżej*). Jedź ulicą Sztwiertni 100 metrów, a następnie skręć w lewo w ulicę Olimpijską (na most). Jedź 400 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

*UWAGA! Podczas remontu drogi nie ma możliwości skrętu w lewo na końcu pasa. Jedź prosto, na rondzie w lewo, przejedź most na Wiśle, a następnie skręć w lewo w drugą dostępną drogę (ulica Willowa). Jedź tą ulicą do końca. Następnie skręć w prawo w ulicę Olimpijską. Jedź 100 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Jadąc od Szczyrku: jadąc drogą nr 942 ze Szczyrku przed mostem na Wiśle skręć w prawo w ulicę Willową i jedź nią do końca. Następnie skręć w prawo w ulicę Olimpijską. Jedź 100 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Jadąc od Istebnej: jadąc drogą nr 941 ze Istebnej na rondzie w Wiśle skręć w prawo, przejedź most na Wiśle i skręć w lewo w ulicę Willową, jedź nią do końca. Następnie skręć w prawo w ulicę Olimpijską. Jedź 100 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij