;

Kontakt

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Skontaktuj się

z nami

Rezerwacje indywidualne, vouchery,  restauracja


Adres hotelu

Hotel Pod Jedlami
ul. Beskidzka 17
43-460 Wisła, Polska

Dane spółki

Pod Jedlami Sp. z o.o.
ul. Cieszyńska 23G
43-170 Łaziska Górne
NIP: 634-264-55-88

Grupy, szkolenia, konferencje


Jak do nas dojechać?

Jadąc od Katowic/Ustronia: na wysokości centrum Wisły (obok targowiska i małych skoczni) trzymaj się lewej strony i skręć w lewo na końcu pasa (ważny zapis poniżej*). Jedź ulicą Sztwiertni 100 metrów, a następnie skręć w lewo w ulicę Olimpijską (na most). Jedź 400 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Jadąc od Szczyrku: jadąc drogą nr 942 ze Szczyrku przed mostem na Wiśle skręć w prawo w ulicę Willową i jedź nią do końca. Następnie skręć w prawo w ulicę Olimpijską. Jedź 100 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Jadąc od Istebnej: jadąc drogą nr 941 ze Istebnej na rondzie w Wiśle skręć w prawo, przejedź most na Wiśle i skręć w lewo w ulicę Willową, jedź nią do końca. Następnie skręć w prawo w ulicę Olimpijską. Jedź 100 m prosto, na rozwidleniu skręć w prawo w ul. 11 Listopada i trzymaj się prawej strony, jadąc w górę 600 metrów. Po lewej stronie zobaczysz tabliczkę, prowadzącą do hotelu.

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij