;

PodJadalnia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Tradycyjne dania

kuchni polskiej

Nasze chwalone przez Gości śniadania serwujemy w godzinach 8:00-10:00. Zachęcamy do wybrania jednego z pięciu zestawów śniadaniowych, noszących nazwy dzielnic Wisły. Zostały one opracowane na podstawie preferencji smakowych naszych Gości. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Aktualnościach!

Zapraszamy do zamówienia 3-daniowych obiadokolacji, które cieszą się dużym powodzeniem wśród naszych Gości. Obiadokolacje serwujemy w godzinach 15:00-18:00. Składają się na nią zupa, danie główne, deser oraz napoje zimne i gorące. 

Nasza kuchnia jest typową kuchnia polską. Stawiamy na sprawdzone przepisy, przygotowane wg tradycyjnych receptur, bez zbędnych eksperymentów. Naszą specjalnością są smaczne tradycyjne dania kuchni polskiej, śląskiej oraz potrawy charakterystyczne dla regionu cieszyńskiego. Jako, że wszystkie produkty zamawiamy na bieżąco u naszych dostawców – prosimy o wcześniejsze zamówienie obiadokolacji - nie posiadamy restauracji a'la carte.

Codziennie przygotowujemy inne menu oparte na lokalnych produktach - taki sposób przygotowania dań daje Państwu pewność, że przygotowujemy dania ze świeżych produktów. W każdy piątek serwujemy obiad wegetariański. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek ograniczenia dietetyczne - prosimy o zgłoszenie ich przy rezerwacji, dostosujemy menu do Państwa potrzeb.

Zobacz jakie zalecenia dietetyczne realizujemy bezpłatnie w zakładce Menu Bez Glutenu.

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij