;
  1. Strona Główna
  2. Konferencje
  3. Imprezy towarzyszące

Imprezy towarzyszące

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Imprezy towarzyszące

liczy się integracja

Jeżeli planują Państwo uatrakcyjnienie pobytów konferencyjno – szkoleniowych, chętnie przygotujemy ofertę imprez towarzyszących. 

Tym z Państwa, którzy chcieliby w czasie pobytu w Wiśle zapewnić swojej grupie możliwość aktywnej i emocjonującej zabawy, polecamy imprezy terenowe i gwarantujemy, że będą one długo wspominaną przygodą.

Kolacje, bankiety, biesiady

To propozycje dla każdej grupy. Wiemy, że wspólne biesiadowanie w miłej atmosferze jest świetną okazją do nawiązania wielu ciekawych kontaktów i doskonale odpręża po aktywnie spędzonym dniu.

Kuligi, ogniska, zabawa z góralami

To świetna forma mniej formalnego spędzania wolnego czasu, gwarancja dobrej zabawy w bliskim kontakcie z naturą i dużo śmiechu w czasie imprez z udziałem wiślańskich górali. Polecamy: „Góralskie Zbójowanie”, „Góralskiego Idola – Wieś Śpiewa i Tańczy”, „Góralskie Gotowanie”.

Oprawa muzyczna

Niezbędna w trakcie każdej imprezy. Zapewniamy wykonawców serwujących najrozmaitszy repertuar, w zależności od gustów naszych Gości (DJ-e, zespoły wokalno–instrumentalne, kapele regionalne, karaoke).

Wieczory tematyczne

Są idealnym uzupełnieniem kolacji integracyjnej. Możemy zaproponować Państwu między innymi: pokazy barmańskie, Video party& Laser show, Wieczór hawajski, PRL, Lata 20, Lata 30, Karnawał w Rio, Dziki Zachód, Wieczór Zbójnicki.

Imprezy plenerowe

Dla spragnionych aktywnej zabawy i emocjonujących przygód zorganizujemy imprezę teambuildingową, zawody sportowe (narty, snowboard, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, biathlon), leśne wyprawy quadami, samochodami terenowymi i skuterami śnieżnymi, wizytę w parku linowym, paintball, strzelnicę, przeprawę przez bagna, bieg na orientację czy zorbing.

Skontaktuj się z nami:

Tel. 515 773 875

Mail: grupy[at]podjedlami.pl

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij