;
  1. Home
  2. Blog
  3. What to do in Wisła in June?

Blog

Arrival date
Check out date

Co robić w Wiśle w czerwcu?

15 May 2019

Zastanawiasz się czy warto wyjechać w Beskidy w czerwcu? Zobacz nasze rekomendacje wydarzeń, które będą dla Ciebie interesujące!

Wydarzenia

1. Czerwiec w Wiśle rozpoczynamy naszym dorocznym „Barbarian Race”. Wyścig mający 13km oraz ponad 30 przeszkód zaprasza śmiałków nie bojących się ubrudzić. 

Kiedy: niedziela, 02.06.2019, od godz. 9:00
Gdzie: Kolej linowa "Nowa Osada", Skocznia narciarska im. A. Małysza
Odległość od hotelu: ok. 4,1km

2. „VIII Międzynarodowe Spotkanie CIEŚLAROWIE 2019”. Jest to   coroczny zjazd Cieślarów i tych „co ich majóm radzi“. Atrakcji nie zabraknie. Będziecie mogli spróbować jajecznicy z 1000 jajek, a także specjałów kuchni beskidzkiej. Przygrywać będzie  kapela ludowa. Każdy będzie mógł również spróbować wydobyć dźwięk z trombty pasterskiej.

Kiedy: niedziela, 02.06.2019, od godz. 12:00
Gdzie: szczyt Góry Cieślar
Odległość od hotelu: ok. 8km

3. Fantastyczna autorska wystawa fotografii Agnieszki Kamieniorz. Zdjęcia prezentują uroki naszych pięknych Beskidów i nie tylko.

Kiedy: 30.05 – 03.07.2019
Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Śniegonia
Odległość od hotelu: 1,2km

4. Do Wisły zawita już XII Gala Letniego Festiwalu Tańca Piotra Galińskiego. Przez cały dzień będzie można zobaczyć na scenie młodych, utalentowanych ludzi, których pasją jest taniec. 

Kiedy: 29.06.2019
Gdzie: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny w Wiśle
Odległość od hotelu: 1,3km

5. Serdecznie zapraszamy na huczne rozpoczęcie lata! Przez 2 dni w  centrum Wisły zagrają liczne zespoły, które zabiorą nas do typowego wakacyjnego świata.

Kiedy: 22-23.06.2019
Gdzie: Amfiteatr im. Stanisława Hadyny w Wiśle
Odległość od hotelu: 1,3km

Miejsca

6. W ten cudowny letni okres warto się wybrać na wybrać na szybką podróż po Pętli Cieńkowskiej. Można wygodnie podjechać pod stację narciarską „Cieńków”, a następnie wybrać jedną z wielu możliwych tras. Szlak jest bardzo łatwy, a dookoła rozpościerają się piękne widoki. Po drodze można zatrzymać się w bacówce na Cieńkowie, gdzie można kupić prawdziwe oscypki. Jest również duże prawdopodobieństwo spotkania owiec, które są wypasane na halach pobliskich gór.

Odległość od hotelu: 7 km, 10 minut dojazdu samochodem

- - 

Wybierz się do Wisły w czerwcu - zobacz ofertę specjalną Wiosna w Wiśle, która pozwoli Ci poznać atuty naszej miejscowości i - po prostu - odpocząć. 

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close