;
 1. Strona Główna
 2. Blog
 3. 10 postaci, które chcielibyśmy gościć po koronawirusie, cz. 1

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

10 postaci, które chcielibyśmy gościć po koronawirusie, cz. 1

30 marca 2020

Każdy hotel w normalnych czasach jest otwarty dla przeróżnych Gości. Część z nich przyjeżdża wypocząć, część w biznesie, jeszcze inni na imprezy integracyjne. Wielu z Was ma swoje wymarzone miejsce, wymarzony hotel, do którego chciałoby się jechać choćby jutro. Ale my również mamy listę wymarzonych Gości, na którą zapraszamy już teraz!

Bardzo chcielibyśmy móc przyjąć następujących Gości:

 1. Ojciec Mateusz – przystojny, zatroskany o dobro lokalnej społeczności, niezwykle bystry i inteligentny kaznodzieja, który zawsze chętnie pomaga ludziom. Z całym szacunkiem do tego pięknego miasta nad Wisłą… ileż można siedzieć w Sandomierzu? Mamy dla niego stojak na rowery i żelazko, by mógł szybko uprasować sutannę. Oczekiwalibyśmy pomocy w rozwiązaniu zagadki: kiedy wrócą do nas Goście?
   
 2. Kevin sam w Wiśle – co prawda jego ulubioną limuzyną trudno byłoby podjechać pod Hotel Pod Jedlami, ale nasi pracownicy na pewno nie pozwoliliby sobie na tak karygodne błędy, jak w przypadku Hotelu Plaza w Nowym Jorku. Dla Kevina mamy wiele klatek schodowych do przygotowania pułapek, parę cegieł, mnóstwo puszek z farbami i sporo drzew, na których można wybudować domek. Oczekiwalibyśmy, by nauczył nas odpowiednio postępować z osobami, które zabierają hotelowe ręczniki.
   
 3. Osioł ze „Shreka” – właśnie takiej nieznośnej gadatliwości brakuje teraz naszym recepcjonistom i kelnerom. A przecież Hotel Pod Jedlami akceptuje pobyt zwierząt! Mamy dla niego kremówki, tort czekoladowy i mnóstwo czasu na luźne pogaduchy. Oczekiwalibyśmy pomocy w ułożeniu głazów na naszym ogrodzie i żony Osła – Smoczycy, by potraktowała ogniem i zburzyła ogonem ruinę domu wczasowego „Smrek” przed hotelem.
   
 4. Harry Potter – młody czarodziej, który z pewnością odpowiednim zaklęciem zlikwidowałby koronawirusa na świecie. Mamy dla niego piękny dworzec kolejowy Wisła-Uzdrowisko, z którego bez problemu pojedzie do Hogwartu, a także sowy w lesie przy hotelu, które czekają na adopcję. Oczekiwalibyśmy nauczenia nas choćby grama magii oraz możliwości zorganizowania konferencji prasowej i spotkania z Gośćmi hotelu.
   
 5. James Bond – agent do spraw specjalnych Jego Królewskiej Mości, który uwielbia piękne kobiety i szybkie samochody. Mamy dla niego martini, firmowego Volkswagena Caddy 4x4 i przestronny pokój z widokiem na dolinę Wisły. I przede wszystkim – wydaje się, że nie był jeszcze w Polsce! Oczekiwalibyśmy, by sobie odpoczął, bo jego praca musi być piekielnie stresująca…

Na dalszą część listy zapraszamy tutaj!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij