;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

27 kwietnia 2020

Sprawdź jakie procedury stosujemy, aby zadbać o bezpieczeństwo Gości.

Status hotelu

Hotel aktualnie nie świadczy usług hotelowych, Od dnia 18.05 hotel jest czynny codziennie, przyjmujemy również rezerwacje na przyszłość, szczególnie na pobyty wakacyjne - z możliwością bezpłatnej anulacji na 5 dni przed przyjazdem. Jeśli chcesz zrezygnować z zadatkowanej rezerwacji - proponujemy voucher na kwotę zadatku do wykorzystania na usługi hotelu, chętnie też sprawdzimy dla Ciebie inny termin, by przenieść pobyt. Na prośbę Gości przedłużamy możliwość wykorzystania wystawionych przed pandemią voucherów na usługi hotelu nawet do końca roku 2021!

Zabezpieczenia hotelu

Codziennie pracujemy i czuwamy nad przygotowaniem naszego obiektu do bezpiecznych wizyt naszych Gości. Wśród środków, jakie podejmujemy znajdują się:

  • wyposażenie wszystkich przestrzeni wspólnych w środki dezynfekcyjne
  • regularna dezynfekcja restauracji i sal konferencyjnych oraz pokoi Gości
  • pyszne zestawy śniadaniowe, wybierane indywidualnie na sali restauracyjnej lub dostarczane za dopłatą do pokoju (polecamy śniadania na balkonie z widokiem na Wisłę!)
  • wyjątkowe audioprzewodniki, które ściągnięte na Twój smartfon ułatwią zwiedzanie Wisły bez gromadzenia się pod tablicami informacyjnymi (dostępne od pobytów wakacyjnych)
  • zmiany w procesie przygotowania pokoju na Wasz przyjazd
  • w okresie kwarantanny załoga hotelu zajęła się szyciem maseczek - każdy z Gości przy przyjeździe otrzyma bawełnianą maseczkę (do wyczerpania zapasów, zobacz: www.maskizwisly.pl)

Kontakt bezpośredni

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 607727827 lub mailowo pod adresem: rezerwacja@podjedlami.pl
Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie rządowej gov.pl/koronawirus w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/ 

Na naszej stronie www.podjedlami.pl/pakiety możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.
Zobacz nasze pokoje tutaj: www.podjedlami.pl/pokoje. Zapraszamy również na nasz blog: www.podjedlami.pl/blog!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij