;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Święta, Święta i... po Świętach

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Święta, Święta i... po Świętach

27 listopada 2020
Nigdy nie sądziliśmy, że to znane wszystkim powiedzenie będziemy mogli wyeksponować już w listopadzie.
Rządowe obostrzenia umożliwiają przyjazd na święta wyłącznie w podróży służbowej. Zamknięte będą restauracje (poza opcją na wynos lub w dostawie). W związku z tym postanowiliśmy, że nie będziemy szukać kruczków, które pozwolą nam na obejście prawa.
Prosimy Was - zostańcie w domu w święta.
Jeszcze bardziej prosimy Was - część środków, które mieliście przeznaczyć na pobyt w Wiśle, przeznaczcie na zamówienie cateringu świątecznego z restauracji lub hoteli, które są zlokalizowane w pobliżu Waszych domów. Pracują tam świetni kucharze, którzy z radością przygotują dla Was wyśmienite dania świąteczne. Wy natomiast w ten sposób przyczynicie się do możliwości dalszego funkcjonowania ich miejsc pracy.
Przemyślcie pomoc charytatywną - organizacje takie jak Szlachetna Paczka, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy Caritas będą doskonale wiedziały co zrobić, by pomóc najbardziej potrzebującym.
Waszej uwadze polecamy szczególnie Domy Dziecka - w prowadzonych przez nie mediach społecznościowych często pojawiają się świąteczne listy dzieciaków, które nie mogą spędzić świąt z rodziną. Spełnijcie marzenie kogoś, kto... nawet o tym nie marzy.
Nam natomiast byłoby ogromnie miło otrzymać od Was kartki świąteczne. Choć to nieco zapomniana forma... byłoby po prostu ogromnie miło. Adres znacie: Hotel Pod Jedlami, ul. Beskidzka 17, 43-460 Wisła
Nasz hotel będzie przez święta zamknięty. Większość naszych Pracowników spędzi całe święta z rodziną po raz pierwszy od kilku lat. I jeśli mamy się doszukiwać piękna w tej całej sytuacji - tutaj właśnie można je odnaleźć.
Z pozdrowieniami z Wisły,
Kamil Maroszek
Dyrektor Hotelu
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij