;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Festiwal Psyche & Soma w naszych progach!

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Festiwal Psyche & Soma w naszych progach!

06 września 2021

Pierwsze takie wydarzenie w  naszym hotelu!

 


Festiwal Psyche & Soma, odbędzie się 23-24 października 2021 roku w naszych progach.

Głównym przesłaniem tych wyjątkowych warsztatów jest zjednoczenie umysłu, ducha i ciała. Nasi Goście mają możliwość uczestniczenia w zajęciach wieczornej jogi z koncertem relaksacyjnym. Mają możliwość zgłębienia technik oddechowych, które regulują pracę układu oddechowego oraz koncentrują umysł. Dają możliwość świadomego wyciszenia, co jest tak ważne ze względu na stresujący tryb życia, jednak to nie wszystko! Na uczestników czeka wiele wyjątkowych atrakcji oraz doznań, a zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych psychologów, terapeutów oraz instruktorów. Najmłodsi również nie zostaną pominięci, bo dla nich przygotowana została Strefa Kreatywnego Dziecka. Podczas gdy Rodzice będą oddawali się rozwojowi świadomości własnego ciała, dzieci będą miały zapewnione własne zajęcia. 

Zachęcamy do zapoznania się z programem, który znajdziecie tu
Tam również można zapisać się na warsztaty, do czego zachęcamy! Po zapisaniu się na zajęcia, otrzymacie kod rabatowy na nocleg w naszych progach. 
Zapowiada się wyjątkowo! ❤️

Ilość miejsc ograniczona, warto zapisać się już dziś!

 


 

Zobacz także: 

Uwaga, kolejne udogodnienie w hotelu!

Wykorzystaj bon turystyczny na pobyt w Wiśle!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij