;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Konkurs na deser bezglutenowy - wygraj wakacje w Wiśle!

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Konkurs na deser bezglutenowy - wygraj wakacje w Wiśle!

18 czerwca 2020

Jako certyfikowany obiekt programu "Menu Bez Glutenu" z przyjemnością ogłaszamy niesamowity konkurs pod patronatem Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej - do wygrania m.in. tygodniowy wypoczynek w Hotelu!

Nagrody zobaczcie sami!!‼️!

Miejsce 1: tygodniowy pobyt wakacyjny dla 2 osób w Hotelu Pod Jedlami w Wiśle, obejmujący 6 noclegów w pokoju typu Standard z widokiem na góry ze śniadaniami i obiadokolacjami, także w opcji bezglutenowej (pobyt do zrealizowania do 11.09.2020)
Miejsce 2: zestaw produktów bezglutenowych o wartości 150,00 zł od wiodącego producenta żywności bezglutenowej - Bezgluten oraz pobyt w Hotelu Pod Jedlami w Wiśle w pokoju typu Standard z widokiem na góry dla 2 osób dorosłych, obejmujący jeden nocleg ze śniadaniem (voucher ważny do 20.12.2020)
Miejsce 3: zestaw książek z przepisami bezglutenowymi oraz pobyt w Hotelu Pod Jedlami w Wiśle w pokoju typu Economy dla 2 osób dorosłych, obejmujący jeden nocleg ze śniadaniem (voucher ważny do 20.12.2020)

Co trzeba zrobić?????

Należy opublikować na swoim prywatnym profilu na facebook.com zdjęcie własnoręcznie wykonanego deseru bezglutenowego wraz z przepisem na jego przygotowanie i opisać go hasztagami #wakacjebezglutenowe oraz #HotelPodJedlami.

Macie ponad tydzień czasu na wzięcie udziału w konkursie - trwa do niedzieli, 28.06.2020.Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu w notatkach na FanPage naszego Hotelu: www.facebook.com/HotelPodJedlami

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zobacz także:

5 kwestii, o których musisz pamiętać planując wakacje bez glutenu

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij