;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Co robić w Wiśle i okolicy gdy pada deszcz?

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Co robić w Wiśle i okolicy gdy pada deszcz?

16 września 2021

Gdy pogoda za oknem barowa - nie musisz się nudzić. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na ponure dni, które umilą każdą aurę ????!

 

Odwiedź muzea i zapoznaj się z okoliczną sztuką i kulturą.
 
1. Muzeum Magicznego Realizmu  Ochorowiczówka
W Ochorowiczówce, korzystając ze zbiorów prywatnych kolekcjonerów, zgromadzono imponującą liczbę ponad trzystu dzieł najbardziej znanych współczesnych malarzy polskich reprezentujących nurt magicznego realizmu. 
Odeległość: 2,4 km, samochodem 6 minut
 
2. Galeria Sportowe Trofea Adama Małysza
Podróż przez bogatą karierę jednego z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii. W galerii możesz zobaczyć wszystkie medale, nagrody i tytuły Orła z Wisły. 
Odeległość: 850 m, spacerem 11 minut
 
3. Muzeum Beskidzkie 
Niewielkie muzeum regionalne znajdujące się w zabytkowym budynku dawnej karczmy z 1794 r. W środku znajdziecie klasyczne eksponaty beskidzkiej chałupy oraz zabytkowe sprzęty domowe. 
Odeległość: 1,5 km, samochodem 5 minut
 
4. Muzeum Motocykli Rdzawe Diamenty 
Prywatne kolekcje zabytkowych motocykli z lat 1905 – 1970. Jest to z pewnością klimatyczne miejsce stworzone z pasji dwojga ludzi: Remigiusza Dancewicza i Daniela Kolonki. Gratka dla fanów motoryzacji.
Odeległość: 11,6 km, samochodem 22 minuty
 
Poznaj ciekawe okoliczne atrakcje.
 
1. Zespół basenów Tropikana w Hotelu Gołębiewski 
Basen pływacki, basen rekreacyjny z falami i biczami wodnymi, basen z hydromasażem wodno – powietrznym, brodzik dla dzieci, a w dni letnie dostępne są również baseny zewnętrzne.  
Odległość: 1,9 km, samochodem 6 minut.
 
2. Zamek Zagadek 
Kreatywna rozrywka dla rodzin polegająca na wykonywaniu zadań. Idealna propozycja dla ludzi lubiących wyzwania, łamigłówki, pracę w grupie i rozwiązywanie zagadek. Kilka pokoi zagadek do dyspozycji.
Odległość: 2,2 km, samochodem 7 minut. 
 
3. Off road w Wiśle 
Czyli poznaj ciekawe zakątki wiślańskich okolic i poczuj adrenalinę prowadząc terenowy samochód. Przeprawa przez nieutwardzone górskie drogi z pewnością będzie ciekawą zabawą! W ofertach znajdziecie również wyjazdy z przewodnikiem.
 
4. Odwiedź dobrą restaurację 
Delektuj się regionalnymi smakami Wisły. Czy może być coś przyjemniejszego? 
 
Lub zostań Pod Jedlami

 

1. Czasem warto zostać w wygodnym łóżku i zanurzyć się w porywającej powieści. Pod Jedlami znajdziesz bardzo bogatą biblioteczkę, a w niej same topowe książki!
 
2. Polecamy dzień pełen zabiegów dbających o ciało. W naszej ofercie znajdziecie zabiegi kosmetyczne, relaksujące masaże oraz sauny dostępne 24 h, nieodpłatnie! 
 
3. Spędź czas z najbliższymi grając w Jengę, Eurobiznes, kości, gry karciane lub ping – ponga, bilard czy piłkarzyki. Taki wieczór z pewnością rozchmurzy najbardziej deszczowy dzień.
 
 
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij