;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Wyrwij się na krótki, grudniowy wypad w góry - zobacz co możesz robić w Wiśle w grudniu!

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Wyrwij się na krótki, grudniowy wypad w góry - zobacz co możesz robić w Wiśle w grudniu!

26 listopada 2018

Szukasz inspiracji na grudniowy wypad? Zobacz nasze propozycje na spędzanie czasu w Wiśle - Perle Beskidów!

Wydarzenia

1. Wisła cudnie świętuje Mikołajki! W sobotę, 8 grudnia, odbędzie się rekreacyjny Rodzinny Marsz Nordic Walking w strojach przebierańców, natomiast od 14:00 w Amfiteatrze realizowany będzie program interaktywny pt. "Halo! Halo! Mikołaju"

Kiedy: sobota, 8.12.2018, od 13:00
Gdzie: Plac Hoffa i Amfiteatr w Wiśle
Odległość od hotelu: 1,7 km

2. Bogatą ofertę kulturalną zapewnia również okres świąteczny. Zapraszamy m.in. na koncert kolęd w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle z gościnnym udziałem Orkiestry Symfonicznej Zespołu Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej 

Kiedy: 27.12.2018, 17:00
Gdzie: Kościół im. ap. Piotra i Pawła przy deptaku w Wiśle
Odległość od hotelu: 1,5 km

3. "LA CANTINA" - najpiękniejsze tanga śpiewane w niezwykłych aranżacjach. Organizator pisze: "To podróż do nocnego Buenos Aires… do krainy pasji i namiętności… do ekscytującego świata TANGA…"  Występują: Maja Grześkowiak, Paulina Pieniążek, Agnieszka Pudło

Kiedy: 1.12.2018, 19:00
Gdzie: Villa Rubinstein
Odległość od hotelu: 2 km

4. Kuligi świąteczno-noworoczne - już od kilku lat z przyjemnością zapraszamy naszych Gości świątecznych i noworocznych na kulig. Tym razem jedziemy do najpiękniejszej Doliny Białej Wisełki. Swój udział potwierdziło ponad 80 osób, co ogromnie nas cieszy!

Kulig Świąteczny: 23.12.2018, wyjazd z hotelu 17.30
Kulig Sylwestrowy: 30.12.2018, wyjazd z hotelu: 18:30

Miejsca

5. Pogoda rozpieszcza, zapraszamy więc do korzystania z górskich wędrówek także w grudniu. Polecamy szybki wypad z Hotelu na wiślański Czupel (882 m npm), pod którego szczytem znajduje się kilka wychodni skalnych piaskowców górnych warstw istebniańskich. Podobne wychodnie położone są też na bocznym grzbiecie, odchodzącym od wierzchołka na północny zachód, nad dolinę Gościejówki, znajdziecie tam także ciekawe nisze i rowy osuwiskowe.

Odległość od hotelu: 4,5 km, 1h 30 min pieszo

- - 

Wybierz się do Wisły w grudniu - zobacz ofertę specjalną "Kolory Jesieni w Wiśle", która pozwoli Ci poznać atuty naszej miejscowości i - po prostu - odpocząć. 

Sprawdź także nasz pomysł na prezent świąteczny dla Twoich bliskich!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij