;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Święta w hotelu - czy warto?

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Święta w hotelu - czy warto?

23 września 2021

Wszyscy marzymy o magicznych świętach Bożego Narodzenia. O pachnących pierniczkach, błyszczącej choince, 12 potrawach, o wspaniałej atmosferze. Przyzwyczajeni do Świąt we własnych domach, zapominamy o tym, że czas ten to również ciężka praca, gotowanie, sprzątanie i ogrom obowiązków. 

Tam gdzie świąteczna magia spotyka się  z rutyną i obowiązkami – bywa różnie. Zmęczeni przygotowaniami zapominamy o tym, co najważniejsze, a święta powinny przecież służyć odpoczynkowi i spędzaniu czasu w gronie rodzinnym ❤️.
Taką możliwość dają Święta Bożego Narodzenia w hotelu.
 
Poznaj 5 powodów, dla których warto spędzić ten wyjątkowy czas w hotelu!

 

1. Zapomnij o pracochłonnych przygotowaniach, sprzątaniu i gotowaniu.
Chyba więcej mówić nie trzeba :) Każda polska gospodyni zrozumie ogromny przekaz tego podpunktu ???? . Bo przecież każdą wigilię w domu ktoś musi obsłużyć, podać, a na koniec jeszcze pozmywać. 
 
2. Spędź przyjemny czas, bez telefonu i telewizora. 
Hotele przygotowują atrakcje dla swoich Gości, co umożliwia spędzenie czasu w ciekawy sposób. Rodziny mogą przeżywać wspólne chwile razem, a osoby samotne w grupie poczują się przyjemnie. W naszej ofercie znajdziecie między innymi Warsztaty Miodowe czy spotkanie przy ognisku. 
 
3. Zainspiruj się i poznaj nowe.
Większość hoteli kultywuje tradycyjne jedzenie, jednak i taki wyjazd z pewnością zaskoczy Cię nowymi doznaniami i potrawami.  Delektowanie się smakami w nowej odsłonie będzie przyjemnym odskocznią od rutyny.
 
4. Święta powinny rozpieszczać.
Podaruj sobie odrobinę luksusu. Masaż w zimowy wieczór,  a może seans w gorącej saunie? Brzmi świetnie! W końcu najlepsze święta to takie pełne relaksu. Obsługa hotelowa zadba o twój dobry wypoczynek. Niezaprzeczalnie, pozytywnym aspektem świąt w hotelu jest to, że można korzystać z wielu udogodnień. 
 
5. Świątecznej atmosfery nie zabraknie 
Nie obawiaj się, że w hotelu nie poczujesz tej wyjątkowej atmosfery. Wręcz przeciwnie!
Hotelarze wyjątkowo dbają o piękne przystrojenie swoich pomieszczeń w tym okresie. Ogromne, pachnące choinki, piękne dekoracje, kolędy w wykonaniu kapeli góralskiej, wizyta Świętego Mikołaja i wiele innych czynników. To wszystko sprawia, że święta w hotelu będą pełne świątecznej magii. 
W tym wyjątkowym czasie nasze progi przepełnią niepowtarzalne smaki i wyjątkowa atmosfera. Zapraszamy do wspólnego Wigilijnego stołu.

Naszą ofertę Świąteczną znajdziecie tu. 

 


 
 
Zobacz także: 
 
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij