;
 1. Strona Główna
 2. 10 powodów, by wyjechać w podróż służbową!

10 powodów, by wyjechać w podróż służbową!

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

10 powodów, by wyjechać w podróż służbową!

13 listopada 2020

Trwająca pandemia koronawirusa wpływa na niemal każdą branżę. Dla firm, które chcą wyjść z kryzysu obronną ręka, kluczowe jest dziś działanie ‒ dostosowanie strategii, aktywne pozyskiwanie klientów czy opracowanie planu rozwoju. Temu z kolei służą podróże służbowe, od zawsze będące nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu. Dlaczego warto wybrać się w podróż służbową?

Podroż służbowa ‒ dlaczego warto?

Choć hotele pozostają zamknięte dla osób podróżujących w celach turystycznych, to pobyt w nich wciąż zarezerwować mogą podróżujący służbowo właściciele i pracownicy firm. Hotel Pod Jedlami również jest dla nich otwarty ‒ naszych gości zachęcamy do pobytu w ramach podróży służbowej i z radością ugościmy każdego przedstawiciela świata biznesu, który będzie podróżował w celu realizacji powierzonych mu zadań i obowiązków.

W jakim celu można wyjechać w podróż służbową? Przede wszystkim pobyt o takim charakterze to doskonała okazja do:

 • Opracowania kierunku rozwoju lub nowej strategii firmy.
 • Poszukiwania pomysłów na kolejne produkty i usługi.
 • Znalezienia nowej siedziby dla firmy.
 • Poszukiwania terenu pod inwestycję.
 • Prowadzenia owocnych rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.
 • Przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych z nowymi kandydatami na pracowników.
 • Zawarcia umowy z kontrahentem lub pracownikiem.
 • Przeprowadzenia lub udziału w szkoleniach ‒ obecnie online.
 • Promowania produktów i usług na nowym rynku.
 • Przygotowania się do kolejnych wyzwań, które wymaga pracy w skupieniu.

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w podróż służbową w Beskidy?
Podróże służbowe to nie tylko praca. To także odskocznia od codziennej rutyny, motywujące do działania otoczenie i możliwość odkrywania ciekawych miejsc. Nawet przy mocno napiętym grafiku, znajdziemy czas na zwiedzanie czy wypoczynek na łonie natury. W związku z obecną sytuacją, w górskich kurortach panuje kameralna atmosfera, a hotele, w tym i nasz, zapewniają ciszę oraz spokój potrzebne do pracy i regeneracji.

Podróż służbowa a COVID-19

W związku z epidemią COVID-19 wprowadzono kolejne obostrzenia, które objęły również branżę hotelarską. Od 7 listopada 2020 r. do odwołania w hotelach mogą przebywać wyłącznie goście podróżujący służbowo. To oznacza, że właściciele firm i pracownicy przedsiębiorstw, w tym właściciele działalności jednoosobowych, mają nadal możliwość odbywania delegacji w dowolnym miejscu na terenie kraju. 

W opublikowanym rozporządzeniu znajdziemy informację, że osoby odbywające podróż służbową, zobowiązane są okazać dokument potwierdzający ten fakt. Może nim być pisemne oświadczenie Gościa o celu przyjazdu - i podpisania takiego oświadczenia wymagamy w Hotelu Pod Jedlami. 

Podróż służbowa w Wiśle

Wisła, położona w samym sercu Beskidu Śląskiego i u źródeł największej rzeki w Polsce, to idealne miejsce na zorganizowanie podróży służbowej. Szczególnie jesienią i zimą zachwyci wszystkich spragnionych malowniczych widoków i czystego powietrza. Perła Beskidów, jak bywa określana Wisła, to też liczne atrakcje, z jakich warto skorzystać między realizowaniem kolejnych zadań biznesowych. Szczególnie polecamy aktywności związane z przebywaniem na świeżym powietrzu – wśród nich czekają kilometry szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych i tras do zjazdów na nartach lub desce.

Ten rok jest inny niż wszystkie. To najlepszy czas, by realizując plany biznesowe, zadbać przy okazji o siebie. Dlatego zachęcamy do podróży służbowych do Wisły, która oferuje świetne warunki górskiego wypoczynku i liczne atrakcje podróżującym w celach związanych z prowadzoną działalnością.

Zaplanuj podróż służbową w Hotelu Pod Jedlami

Planujesz podróż służbową? Szukasz bezpiecznego miejsca zakwaterowania podczas epidemii koronawirusa? Hotel Pod Jedlami to doskonały wybór! Nasz nowoczesny, położony w malowniczym zakątku Wisły obiekt, to najczęstszy wybór gości podróżujących służbowo w tym regionie Polski. Z przyjemnością pomożemy w realizacji celów biznesowych również Tobie.

W kameralnym hotelu, zlokalizowanym blisko centrum górskiego kurortu, oferujemy noclegi w komfortowych pokojach z motywującym do pracy i dającym wytchnienie widokiem na dolinę Wisły. Zapraszamy do rezerwacji pobytów służbowych w naszym obiekcie!


Zobacz także:

10 osób, które chcielibyśmy gościć w podróży służbowej

Czerwona strefa - co oznacza dla naszych Gości?

Wyjazd w góry jesienią - czy warto?

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij