Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Tydzień Kultury Beskidzkiej ponownie w Wiśle!

27 lipca 2018

Tydzień Kultury Beskidzkiej to niesamowita, barwna i łącząca pokolenia impreza. Zachęcamy do poznania w pełni jej smaku!

Jako hotel zlokalizowany 15 minut spacerem od centrum Wisły z przyjemnością przedstawiamy pełny program występów w ramach TKB w wiślańskim Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny

28 lipca - sobota - g. 17.00
WISŁA z Wisły
PILSKO z Żywca
CZANTORIA z Ustronia
MIETNIOWIACY z Mietniowa
WILAMOWICE z Wilamowic
AL-AZHAR KELAPA GADING z Dżakarty - INDONEZJA

29 lipca - niedziela - g. 17.00
TKOCZE z Wisły
BOJSZOWIANIE z Bojszów
DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
ZBYRCOK z Juszczyna
KOZIANIE z Kóz
GROJCOWIANIE z Wieprza
KONIAKÓW z Koniakowa
KLUB TAIKO z Takatsuki - JAPONIA

30 lipca - poniedziałek - g. 18.00
SŁOPNICZANIE ze Słopnic
DUDOSKI z Międzyrzecza Górnego
BYSTRZYCA z Bystrzycy
I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA
KITKA z Istibanji - MACEDONIA

31 lipca - wtorek - g. 18.00
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
MŁODE PODHALE z Nowego Targu
SPOD KICEK z Mordarki
JAROSŁAWIAKI z Jarosławia
DOLANIE z Gilowic 
SPOD KIKULI z Lalik

1 sierpnia - środa - g. 18.00
WAŃCY z Wisły
ŚWARNI ŁOJCE z Sadku-Kostrzy 
KURPIE ZIELONE z Białegostoku
JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej
SOKOŁOWIANIE z Sokołowa Podlaskiego
KUD BRANKO RADIČEVIĆ ze Sremskiej Mitrovicy - SERBIA

2 sierpnia - czwartek - g. 18.00
ĆWIKLICE z Ćwiklic
REGLE z Poronina
JAWORZE z Jaworza
ŁASTIWOCZKA z Przemkowa
NOSA TERRA z Pereiras (Mos) - HISZPANIA
PERŁYNKA ze Sławuty - UKRAINA

3 sierpnia - piątek - g. 18.00
MAGURZANIE z Łodygowic
ANDRYCHÓW z Andrychowa
ŚWIERCZKOWIACY z Tarnowa
KOTLINA z Osieka
VATRĂ DE DOR z Kluż-Napoka - RUMUNIA
MEZDRA ze Sliwen - BUŁGARIA

4 sierpnia - sobota - g. 17.00
STEJIZBIANKI z Wisły
INŻU-MARŻAN oraz KERBEZ z Atyrau - KAZACHSTAN
SHIVAM NRUTYA z Vapi - INDIE
BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego
ISTEBNA z Istebnej
ZIEMIA MYŚLENICKA z Myślenic
HULAJNIKI z Milówki
KASINIANIE-ZAGÓRZANIE z Kasiny Wielkiej

5 sierpnia - niedziela - g. 17.00
MALI TKOCZE z Wisły
I TERRAZZANI z Trabii - WŁOCHY
ZIEMIA RAJCZAŃSKA z Rajczy
COMPAÑÍA TITULAR DE DANZA FOLKLÓRICA UANL z Monterrey - MEKSYK
KOCAELİ ARMELİT z Izmitu - TURCJA
WISŁA PLUS z Wisły
gość TKB: FUTURE FOLK

Korowód zespołów - 28 lipca - sobota - g. 15.30

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij