;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. 10 postaci, które chcielibyśmy gościć po koronawirusie, cz. 2

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

10 postaci, które chcielibyśmy gościć po koronawirusie, cz. 2

18 kwietnia 2020

Każdy hotel w normalnych czasach jest otwarty dla przeróżnych Gości. Wielu z Was ma swoje wymarzone miejsce, wymarzony hotel, do którego chciałoby się jechać choćby jutro. Ale my również mamy swoich wymarzonych Gości - zapraszamy na kontynuację listy - tym razem w damskiej wersji z GRATISEM!

Po uruchomeniu gospodarki i otwarciu hoteli bardzo chcielibyśmy móc przyjąć następujących Gości:

6. Perfekcyjna Pani Domu – oj, w dzisiejszych czasach miałaby jeszcze większe wymagania w zakresie czystości! Mamy nadzieję, że test białej rękawiczki wypadłby u nas wzorowo! Mamy dla niej nieskazitelnie czystą pościel, wyprane w czasie kwarantanny wykładziny i uszytą w Hotelu Pod Jedlami maseczkę bawełnianą. Oczekiwalibyśmy, by nie miała u nas co robić i szybko stąd pojechała.

7. Rose z Titanica – może nie jesteśmy miejscem bardzo wytwornym, ale przecież Rose pokochała "normalność", bez zbędnego nadęcia i przepychu. Mamy dla niej wyśmienite, długopieczone golonko na kapuście, dość często można u nas usłyszeć muzykę na żywo, a i przystojnego rysownika z Wisły znajdziemy bez trudu. Z pewnością pomogłaby nam w tworzeniu wartościowych opowieści dla Was!

8. Dana Scully – ta twardo stąpająca po ziemi rudowłosa agentka-detektyw czułaby się u nas jak w domu. Szybko znalazłaby odpowiedź na pytanie rodem z Archiwum X: "kiedy Goście będą mogli do nas swobodnie przyjechać?" Mamy dla niej tony papieru do zapisania w formie notatek i całkiem sporo niewyjaśniononych zagadek. Oczekiwalibyśmy szybkiego śledztwa w sprawie półmiska śledzi w śmietanie, który zniknął z bufetu podczas listopadowej imprezy jednej z firm motoryzacyjnych.

9. Bridget Jones – co prawda u nas z całą pewnością nie schudnie do wymarzonej wagi, ale być może szybciej pozna swojego wymarzonego męża? Mamy dla niej doskonale wyposażony Lobby Bar, mnóstwo książek o miłości do przeczytania i pomocny personel, który wyręczy ją w podstawowych czynnościach życiowych. Oczekiwalibyśmy, by po prostu odpoczęła i przemyślała swoje życie.

10. Maria Skłodowska-Curie – choć warunki laboratoryjne u nas żadne - wydaje nam się, że raz-dwa opracowałaby szczepionkę na koronawirusa, łącząc syrop z jodły z najlepszym beskidzkim bimbrem. Mamy dla niej przeróżne naczynia do przelewania odczynników, wiślańskie zabytki prawie jak w Paryżu i barmana, który rad byłby jej polon polać. Oczekiwalibyśmy przekazania jednej z dwóch przyznanych jej nagród Nobla na modernizację naszego hotelu!

11. Jest jeszcze jeden Gość, którego chcielibyśmy przyjąć po koronawirusie. Najważniejszy. 
Jesteś nim Ty. Bo tylko Ty możesz faktycznie przyjechać do Hotelu Pod Jedlami, zaszczycając nas swoją obecnością. Sprawdź naszą ofertę na stronie www.podjedlami.pl/pakiety - do zobaczenia w Wiśle!

Jeśli jeszcze nie widziałeś - koniecznie zerknij na pierwszą część naszej listy tutaj!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij