;
  1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Blog
  4. Zmieniamy się dla Was!

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Zmieniamy się dla Was!

28 października 2021

Tu narazie jest ściernisko, ale... będzie restauracja i grill ;) Dzieje się, oj dzieje! Kto był Pod Jedlami ten wie! Rozwój widać zarówno przed hotelem jak i pomiędzy budynkami. Patrzymy na postępy z wielką radością, bo urzeczywistaniają kolejne plany ulepszenia hotelu. To szczególne ważne dla nas, bo rozwijamy się dla Gości, ich komfortu i wygody ❤️

Zatem co budujemy?

Przed hotelem powstaje przestronna wiata grillowa, z której nasi Goście będą mogli podziwiać wyjątkowe widoki, delektując się naturalnymi wyrobami z własnej wędzarni. Wiata będzie miejscem spotkań grupowych, imprez czy biesiad. Organizowane będą spotkania grillowe dla Gości z pysznym jedzeniem i swobodną atmosferą. Już nie możemy doczekać się efektu końcowego, bo zapwiada się ciekawie!

 

 

Natomiast pomiędzy budynkami budowana jest restauracja a'la carte, która będzie dostępna dla Gości hotelowych oraz Gości z zewnątrz. Wnętrze będzie miało formę oranżerii, z dużymi przeszkleniami, przez które wpadać będzie spora dawka światła. Natomiast jedna ze ścian będzie żywą, zieloną ścianą, bo Pod Jedlami kochamy naturę ???? W restauracji królowała będzie pyszna kuchnia, którą nasi Gości chętnie chwalą podczas śniadań i obiadokolacji. Planujemy zakończenie prac budowlanych jeszcze w tym roku, także trzymanie kciuków za powodzenie misji jest mile widziane! Przy okazji tego tematu, warto wspomnieć, że budowlane szlaki przetarły nam pokoje Typu Standard, które zostały generalnie wyremontowane.

Sprawdźcie jak wyszło! O tu.

 

 

Do zobaczenia niebawem w nowych miejscach!

 


 

Zobacz także:

Kilka ciekawostek o hotelach, które znane są z dużego ekranu.

Co robić w Wiśle i okolicy gdy pada deszcz?

Jak tanio zarezerwować pobyt w hotelu?

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij