;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Weekend Kultury Beskidzkiej w Hotelu Pod Jedlami | Przegląd Kapel Beskidu Śląskiego oraz warsztaty koronczarskie!

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Weekend Kultury Beskidzkiej w Hotelu Pod Jedlami | Przegląd Kapel Beskidu Śląskiego oraz warsztaty koronczarskie!

30 lipca 2020

Zapraszamy na niesamowite wydarzenie, które odbędzie się w Hotelu Pod Jedlami jako uzupełnienie Tygodnia Kultury Beskidzkiej - Weekend Kultury Beskidzkiej. W ramach weekendu 31.07-02.08 w hotelu odbędzie się Przegląd Kapel Beskidu Śląskiego oraz warsztaty koronczarskie z profesjonalną koronczarką z Koniakowa. Zobacz szczegóły:

Podczas Przeglądu Kapel Beskidu Śląskiego zagra dla Państwa 5 różnych kapel beskidzkich: Rajwach, Jetelinka, Zwyrtni, Wisła oraz Zbójnicy. Dzięki temu słuchacze koncertu będą mogli porównać style muzyczne, prezentowane przez kapele z różnych rejonów Beskidu Śląskiego. Koncert poprowadzi konferansjer, a jednocześnie członek kapeli Zbójnicy ze Szczyrku - Mateusz Kurowski, który występy kapel będzie przeplatał ciekawostkami, dotyczącymi kultury naszego regionu.

- - -

Przegląd odbędzie przy naszej plaży hotelowej, na widokowym terenie rekreacyjnym. Muzyki na żywo będzie można słuchać na balkonach pokoi Standard i Deluxe, które znajdują się nad plażą. Dodatkowo na terenie plaży będą dostępne leżaki, kokony oraz stoliki z krzesłami. Uczestnictwo w przeglądzie jest bezpłatne, także dla Gości spoza hotelu, obowiązuje rezerwacja miejsc w recepcji (informacja poniżej).
W trakcie koncertu będzie można zamówić dania ze specjalnej karty menu, przygotowanej na ten dzień – zarówno podawane do stolika, jak i na balkon (bez dopłat). Rozpoczęcie koncertu o 18.00, czas trwania: ok. 2 godzin

- - -

W sobotę natomiast zapraszamy na warsztaty koronczarskie z koronczarką z Koniakowa, Panią Mariolą Wojtas. Warsztaty odbędą się w godzinach 10:30-13:30, obowiązują zapisy w recepcji hotelu, koszt udziału: 35,00 zł. 

Rezerwacja miejsc na wydarzenia możliwa jest w recepcji hotelu:

- telefonicznie: 607 737 827
- mailowo: rezerwacja@podjedlami.pl
- przez hotelowego Facebooka: www.facebook.com/HotelPodJedlami

Zapraszamy!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij