;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Dlaczego warto wybrać się do Wisły? [3/25]

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Dlaczego warto wybrać się do Wisły? [3/25]

21 sierpnia 2021
Wisła bogata jest w atrakcje! 
Poznajcie kolejne powody, dla których warto tu przyjechać. 
 

9. Noc spadających gwiazd, czyli Noc Perseidów 

Nie przegap szansy, by wypatrzeć szczęśliwą „spadającą gwiazdę” ⭐
Nocna wyprawa na Baranią Górę w towarzystwie znawcy nocnego nieba to wspaniała okazja, by pogłębić wiedzę o nieboskłonie. Ponad to, nawet najmłodsi uczestnicy nie będą się nudzić, a wsłuchiwać w gwiezdne bajki leżąc na wspólnym posłaniu wpatrując w gwiazdy. Nocne spotkanie umili ognisko i mała, wspólna posiadówka. Brzmi magicznie.
Termin: sierpień

10. Zapora nad Jeziorem Czernińskim

W Wiśle Czarnem, gdzie rzeka Biała łączy się z czarną Wisełką znajduje się sztuczny akwen, który został wybudowany w 1973 r. Na terenie zapory utworzony jest szeroki deptak spacerowy, który ma aż 280 metrów długości. Ta promenada to idealne miejsce na wieczorne spacery. Miejsce dzięki swojej urodzie i wyjątkowemu oświetleniu prezentuje się porywająco ???? 

Odległość: 7,5 km. Samochodem 14 minut.

11. Baseny Wisła 

Park kąpielowy z wieloma atrakcjami;  z dwoma basenami – płytkim i sportowym, z basenem do siatkówki plażowej, plażą, kawiarnią, kinem plenerowym oraz pierwszą w Polsce zjeżdżalnią wodną o nowoczesnej konstrukcji, typu wahadło. Kompleks serwuje nam prawdziwy smak wakacji! Godziny otwarcia 10:00–18:00, nocne pływanie w środy 20:00–23:00.

Odległość 1,1 km. Spacerem 13 minut.

12. Skocznia im. Adama Małysza 

Prawdziwa gratka dla fanów narciarstwa. Skocznie warto podziwiać z góry, dla ułatwienia przy skoczni znajduje się wyciąg krzesełkowy. Na górze można poczuć potęgę skoczni narciarskiej oraz napawać się pięknym widokiem popijając kawę w wieży startowej . Godziny otwarcia: 10:00–16:00. 

Odległość: 5,5 km. Samochodem 9 minut.

 


 

Zobacz poprzednią część cyklu tutaj

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij