;
  1. Strona Główna
  2. Blog
  3. Gdzie wyjechać na Wielkanoc?

Blog

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Gdzie wyjechać na Wielkanoc?

10 listopada 2018

Coraz więcej Polaków wybiera w Święta Wielkanocne wypoczynek poza domem. Wiele osób na swój wyjazd wybiera Beskidy, ciesząc się przyjemną, wiosenną pogodą, pięknymi widokami i ogromem pozytywnej energii życiowej. Gdzie zatem wyjechać na Wielkanoc?

Jeżeli nie masz ochoty na świąteczne porządki, zakupowy szał, godziny spędzone w kuchni, organizację wielkanocnego śniadania, po prostu wyjedź na święta z domu. Wybierając ofertę obiektu warto zwrócić uwagę na następujące kwestie:

- ilość i jakość atrakcji zawartych w pakiecie - jeśli będzie ich za dużo - nie będziesz miał czasu na wypoczynek, szukaj ofert, które łączą wypoczynek z opcjonalnymi atrakcjami. 

tłum - jeśli lubisz bywać w bardzo zatłoczonych miejscach - wybierz duży hotel z basenami, np. Hotel Gołębiewski. Musisz jednak wiedzieć, że w obiektach o takim charakterze znacznie trudniej o indywidualne podejście do Gości, rozmowę z kelnerem czy recepcjonistą i dbałość o potrzeby Gości. 

kuchnia - polska kuchnia gwarantuje tak szeroki wybór potraw wielkanocnych... Wybierając hotel miej pewność, że będziesz mógł spróbować czegoś tradycyjnego, a jednocześnie ciekawego. Czy wiesz, że niektóre obiekty podają np. gramatkę - opisywaną w "Panu Tadeuszu" zupę postną na bazie piwa i chleba żytniego?

lokalizacja - postaraj się znaleźć miejsce, które nie będzie totalnie na odludziu - dobrze jest mieć możliwość przespacerowania się do miejsc bardziej popularnych wśród turystów lub wyjścia na krótką wycieczkę w góry

- opinie na temat obiektu - polegaj na doświadczeniu innych turystów i wybieraj obiekty, które mają dużo bardzo dobrych opinii w Internecie. Ich ilość świadczy o tym jak wiele osób wybrało dany hotel, a wysokie oceny o spełnieniu oczekiwań tych osób.

Wśród propozycji wielkanocnych znajdziesz tę z Hotelu Pod Jedlami w beskidzkiej Wiśle. Łączy ona wypoczynek z rekreacją i ciekawymi aktywnościami - pełną ofertę wielkanocną Hotelu znajdziesz tutaj.

 

 

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij