1. Strona Główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Szczegółowy program TKB 2019 w Wiśle

Aktualności

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Szczegółowy program TKB 2019 w Wiśle

10 lipca 2019

Fantastyczne, barwne zespoły folklorystyczne ponownie zagoszczą w amfieatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle w ramach tegorocznego Tygodnia Kultury Beskidzkiej 2019. Zobacz szczegółowy program koncertów!

27 lipca - sobota - g. 17.00
KAPELA BOROWICZKA z Wisły 
MAŁA WISŁA z Wisły 
WISŁA z Wisły 
PILSKO z Żywca 
KYCZERA z Legnicy 
WILAMOWICE z Wilamowic 
ISTEBNA z Istebnej 
ABRAŠEVIĆ z Čačka - SERBIA

28 lipca - niedziela - g. 17.30
TKOCZE z Wisły 
SPOD KICEK z Mordarki 
WATRA z Czarnego Dunajca 
RYBARZOWICE z Rybarzowic 
BABIOGÓRZANIE-POLANA MAKOWSKA z Makowa Podhalańskiego 
KASZUBY z Kartuz 
KOLORY ZAKARPACIA z Użhorodu - UKRAINA

29 lipca - poniedziałek - g. 17.30
STEJIZBIANKI z Wisły 
MAGURZANIE z Łodygowic 
KIJOM WORCI z Pisarzowej 
BESTWINA z Bestwiny 
DOLINA NOWEGO SOŁOŃCA ze Złotnika 
ARDELEANA z Câmpia Turzii - RUMUNIA 
TEKIRDAĞ SÜLEYMANPAŞA z Tekirdağu - TURCJA

30 lipca - wtorek - g. 17.30
WAŃCY z Wisły 
AKADEMIJA EUROART ze Sztipu - MACEDONIA PÓŁNOCNA 
OLDRZYCHOWICE z Oldrzychowic 
WISŁA z Płocka 
CZANTORIA z Ustronia 
BESKID z Bielska-Białej 
LIPNICZANIE z Lipnicy Wielkiej 
Gość TKB: TEKLA KLEBETNICA

30. MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE

31 lipca - środa - g. 18.00
JUROŠÍK z Michalovic - SŁOWACJA 
ARDELEANA z Câmpia Turzii - RUMUNIA 
RZESZOWIACY z Mielca 
ABRAŠEVIĆ z Čačka - SERBIA 
TEKIRDAĞ SÜLEYMANPAŞA z Tekirdağu - TURCJA 
Gość MSF: "Duch gór" - TREBUNIE-TUTKI & QUINTET URMULI

1 sierpnia - czwartek - g. 18.00
NÁDASDY z Budapesztu - WĘGRY 
ANDRYCHÓW z Andrychowa 
JASEN z Šaptinovci - CHORWACJA 
KOLORY ZAKARPACIA z Użhorodu - UKRAINA 
DANZARES z Santiago - CHILE 
ANSAMBLI SADI HALILI z Librazhdu - ALBANIA

2 sierpnia - piątek - g. 18.00
PRÁCHEŇÁK ze Strakonic - CZECHY 
MYSTKOWIANIE z Mystkowa 
AKADEMIJA EUROART ze Sztipu - MACEDONIA PÓŁNOCNA 
MUTINS z Longueuil - KANADA 
ARSIANI z Batumi - GRUZJA

3 sierpnia - sobota - g. 18.00
koncert finałowy 30. Międzynarodowych Spotkań Folklorystycznych, występy zespołów uczestniczących, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

4 sierpnia - niedziela - g. 17.00 
RÓWNICA z Ustronia 
JAWORZE z Jaworza 
BRENNA z Brennej 
JUROŠÍK z Michalovic - SŁOWACJA 
MUTINS z Longueuil - KANADA 
WISŁA PLUS z Wisły

Korowody zespołów - 27 lipca - sobota - g. 15.30 i 3 sierpnia - sobota - g. 11.00 (korowód MSF)
ul. Olimpijska, ul. 1 Maja, pl. Bogumiła Hoffa

Koncerty polskich i zagranicznych kapel i grup śpiewaczych - 28 lipca - 2 sierpnia i 4 sierpnia g. 11.00 estrada na pl. Bogumiła Hoffa

- - -

Z pewnością przyda Ci się hotel, w którym będziesz mógł się zatrzymać - zostań u nas, plażuj się, hamakuj się, próbuj lokalnych smaków. Zobacz pakiet Wakacje na plaży w górach!

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij